Основою створення виховної системи КЗ «Одноробівський ліцей» служили й служать як цілі й задачі поставлені на державному, обласному та районному рівнях, так і практичний досвід діяльності колективу. Виховна робота у ЗЗСО є важливим компонентом освітнього процесу.

Зміст цієї роботи орієнтує на практичне досягнення стратегічної мети виховання – процес становлення незалежної демократичної України з її прагненням стати повноправним членом європейської спільноти передбачає всебічне утвердження в суспільному та індивідуальному бутті цивілізованих норм життя на основі загальнолюдських цінностей та духовних, моральних і культурних засад життя українського народу. Тому мета навчально-виховного процесу КЗ «Одноробівський ліцей» – не тільки сформувати необхідні компетенції, надати ґрунтовні знання з різних предметів, а й формувати громадянина, патріота; інтелектуально розвинену, духовно і морально зрілу особистість, готову протистояти викликам глобалізації життя.


Стратегічна виховна мета:

Формування морально-духовної життєво-компетентної особистості, яка успішно самореалізується у соціумі як громадянин, сімянин, професіонал.


Виховна мета КЗ "Одноробівський ліцей":

Виховання особистості учня шляхом формування компетентностей здорового способу життя


Виховна мета ШМО класних керівників КЗ "Одноробівський ліцей":

Формування системи життєвих цінностей, відповідальної поведінки та національно-патріотичного виховання учнівської молоді

Кiлькiсть переглядiв: 1255

Коментарi

 • Park

  2013-10-08 05:30:08

  It's a real plusreae to find someone who can think like that http://nidjbmjghqp.com [url=http://buhyikwjavm.com]buhyikwjavm[/url] [link=http://xkaqvp.com]xkaqvp[/link]...

 • Andinie

  2013-10-06 13:22:55

  IJWTS wow! Why can't I think of thgnis like that?...

 • Selami

  2013-10-05 03:33:26

  Cool! That's a clever way of lokoing at it!...

 • Dinesh

  2013-10-03 16:01:53

  So much info in so few words. Totlosy could learn a lot....

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.